Stonex R2 Plus, 500m, 2", версія S

Повний опис товару

STONEX R2 плюс є обновленою версією серії тахеометрів STONEX R2, що дозволяє проводити вимірювання відстаней та кутів з міліметровою та секундною точністю у відбивача і безотражательному режимі.
STONEX R2 Plus використовує новітні лазерні технології (3 класу лазерів) з довжиною хвилі між 650 і 690нм для вимірювання відстаней та технології кодування для вимірювання оптичних кутів. Дизайн приладу оснований на промисловому виконанні всіх механічних частин і механізмів, сертифікованих за самими жорсткими стандартами пилу та вологозахисту (IP55). STONEX R2 Plus оснащений високопроизводительной оптикой з 30Х збільшенням і підсвічуванням для роботи в умовах поганого освітлення.
STONEX R2 Plus забезпечує кутовий точність 2 ", а також 2мм + 2ppm точності при зміні відстані. Функція вимірювань в безотражательному режимі дозволяє досягти 500 метрів з кутовою точністю в 2", а також до 5000 метрів при вимірах на одній призмі.
Знімна карта пам'яті SD забезпечує більшу гнучкість і розширює можливості зберігання та копіювання даних. Прилад оснащений міні-USB для перекачування даних на комп'ютер або інші пристрої. Прилад може постачатися з вбудованим лазерним або оптичним центриром.

Основні характеристики

Велика дальність
500м з 2 "кутової точністю і дальності вимірювання на одній призмі до 5000 м;
Передача даних
Передача даних відбувається через USB порт (завантаження / вивантаження);
Потужний
Лазерна технологія (Класс 3) з длинною хвилею між 650 і 690нм) для вимірювання відстані;
Інформативність
Двухстороння панель з буквенно-цифровою клавіатурою, РК-дисплей високого дозволу, 8 ліній та 24 рядків, внутрішня підсвічування;
Пам'ять
Велика кількість внутрішньої пам'яті 4Гб і 16Гб на SD карті.

Вартість (грн.)
89100 грн.
Детальні характеристики
Відео огляд