Digitals Professional/Geodesy/Reports

Повний опис товару

Вся геодезія та землеустрій в одній ліцензованій програмі
Digitals забезпечує автоматизацію геодезичних робіт від обробки польових вимірювань до створення обмінних файлів XML, кадастрових планів і техдокументації.
Не потребує додаткових програм, таких як Autoсad або MapInfo.
Створює графічні і текстові документи на основі шаблонів, що дозволяє максимально автоматизувати процес і легко адаптувати його під будь-які вимоги.


Сумісність і універсальність
Програму вже багато років використовують тисячі організацій по всій Україні та за її межами. Геодезичні підприємства створюють карти в форматі Digitals DMF. Це дозволяє легко обмінюватися цифровими картами без втрати їх змісту та оформлення.
Програма також відкриває і записує карти в популярних форматах Autocad DXF / DWG, ArcGIS Shape, MapInfo MID / MIF, Microstation DGN, In4, XML і інших. Digitals безпосередньо відкриває растри, що мають геодезичну прив'язку в форматах GeoTIF, ArcInfo World File і MapInfo TAB.


Універсальна платформа з величезним набором функцій
У Digitals ви зможете врівноважувати теодолітну і тахеометричну зйомку, створювати топографічні та спеціальні карти і плани, накопичувати кадастрову базу даних, будувати моделі рельєфу і моделювати горизонталі, розраховувати площі і обсяги, переглядати карти в тривимірному вигляді, використовувати супутникові знімки, ортофотоплани і скановані карти, створювати текстову і графічну документацію.


Потужне картографічне ядро
Графічне ядро ​​програми використовується в цифрових фотограмметричних станціях Delta, відомих у всьому світі. Дозволяє створювати векторні топографічні плани і карти в умовних знаках. Поєднує векторні карти і растрові зображення, такі як, результати аерокосмічної зйомки, ортофотоплани, скановані карти і схеми. Дозволяє накопичувати сотні тисяч об'єктів в одній карті. Не висуває особливих вимог до системи і працює на комп'ютерах середньої потужності.


Професійна команда розробників
Має багаторічний досвід і більше двадцяти років активно розвиває програмний продукт, постійно розширюючи його можливості.
Надає користувачам Digitals кваліфіковану технічну підтримку і консультації режимі on-line (e-mail, чати, месенджери, facebook, skype, team viewer) і по телефону.


 

Основні характеристики

Digitals Professional крім основних функцій, таких як:

  • створення цифрових карт в умовних знаках,
  • читання і запис In4, XML і інших форматів,
  • перерахунок систем координат,
  • моделювання рельєфу,
  • розрахунок площ і обсягів,
  • друк держактів та інших графічних документів,

дозволяє працювати з растровими зображеннями, а також зберігати карти на SQL-сервері, з можливістю одночасного багатокористувацького доступу.

Модуль Geodesy - Обробка геодезичних вимірювань
Дозволяє імпортувати дані з більшості файлів електронних тахеометрів, або вводити журнал вимірювань вручну, будувати різні види теодолітних ходів, проводити їх спільне врівноваження з видачею звітів по результатам. Виконує контроль помилок у вхідних даних з можливістю коригування вимірювань. Отримані в результаті урівноваження координати пікетів передаються потім в основний модуль Digitals.

Модуль Reports - Створення таблично-текстових звітів
Дозволяє автоматично створювати готові для друку документи, такі як, каталог координат, поземельна книга, форма 6-зем, реєстраційна картка тощо на основі інформації, що міститься в карті або обмінному файлі. Заснований на ядрі Fast Reports. Шаблони всіх документів налаштовуються користувачем. Є можливість створення власних звітів і документів. Містить вбудовану мову, що дозволяє додатково обробляти дані при генерації звіту. Модуль повністю автоматизує видачу техдокументації на земельну ділянку.

Вартість (грн.)
3000 грн